TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5671-001)
NIKE

NIKE Produkte REVOLUTION 5

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 4Y 36 23
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 6Y 38.5 24
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Detaje

Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Zona rreth kyçit të këmbës është e veshur me shtresë të butë dhe ka një rrip velkro që lejon veshjen e lehtë të atleteve. Tabani prej gome është i qëndrueshëm, fleksibël dhe ndjek formën e këmbës, në mënyrë që fëmija juaj të jetë i qëndrueshëm në ecje. Loja e lumtur është pjesë e edukimit të tyre, kështu që këto atlete janë krijuar për të mbështetur hapat aktiv të të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

 • Atlete Unisex për fëmijë
 • Shirita me ngjitës
 • tabani prej gome
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BQ5671-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW1626-102
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5448-007
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë