TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5671-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 4Y 36 23
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 6Y 38.5 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Detaje

Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Zona rreth kyçit të këmbës është e veshur me shtresë të butë dhe ka një rrip velkro që lejon veshjen e lehtë të atleteve. Tabani prej gome është i qëndrueshëm, fleksibël dhe ndjek formën e këmbës, në mënyrë që fëmija juaj të jetë i qëndrueshëm në ecje. Loja e lumtur është pjesë e edukimit të tyre, kështu që këto atlete janë krijuar për të mbështetur hapat aktiv të të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

 • Atlete Unisex për fëmijë
 • Shirita me ngjitës
 • tabani prej gome
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BQ5671-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24
4Y 36 23
3"Y 35.5 22.5
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Zona rreth kyçit të këmbës është e veshur me shtresë të butë dhe ka një rrip velkro që lejon veshjen e lehtë të atleteve. Tabani prej gome është i qëndrueshëm, fleksibël dhe ndjek formën e këmbës, në mënyrë që fëmija juaj të jetë i qëndrueshëm në ecje. Loja e lumtur është pjesë e edukimit të tyre, kështu që këto atlete janë krijuar për të mbështetur hapat aktiv të të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

 • Atlete Unisex për fëmijë
 • Shirita me ngjitës
 • tabani prej gome
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BQ5671-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24
4Y 36 23
3"Y 35.5 22.5
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5671-021
Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e...
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ5448-002
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ2066-004
5.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.400 LEK
Ndihmë