TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-002)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11C 28 17
 • 3Y 35 22
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2.5Y 34 21.5
 • 12.5C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 12C 29.5 18
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv. Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës. Detaje

Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv.

Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë.

Shiriti me ngjitës në kombinim me lidhëset klasike mundëson fiksimin më të mirë të këmbëve.

Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në shtresa të ndryshme, duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë të vegjël nga 4 deri në 10 vjeç
 • Shirita me ngjitëse / lidhëse
 • Lehtësi për tu veshur
 • Ngjyra: gri
 • Kodi i artikullit: BQ5451-002
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
3Y 35 22
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2"Y 34 21.5
12"C 30 18.5
13C 31 19
12C 29.5 18

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv.

Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë.

Shiriti me ngjitës në kombinim me lidhëset klasike mundëson fiksimin më të mirë të këmbëve.

Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në shtresa të ndryshme, duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë të vegjël nga 4 deri në 10 vjeç
 • Shirita me ngjitëse / lidhëse
 • Lehtësi për tu veshur
 • Ngjyra: gri
 • Kodi i artikullit: BQ5451-002
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
3Y 35 22
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2"Y 34 21.5
12"C 30 18.5
13C 31 19
12C 29.5 18

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-107
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe ...
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-009
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje t&eum...
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Ndihmë