TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
Kodi i artikullit:
(CJ1682-003)
NIKE

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
Ruani në listën e të preferuarave
Nike WEARALLDAY M janë atlete për meshkuj për vrapim. Ato janë shumë të rehatshme . Cilësia e rrjetës së sipërme siguron qarkullimin optimal të ajrit. Detaje

Nike WEARALLDAY M janë atlete për meshkuj për vrapim.

Ato janë shumë të rehatshme .

Cilësia e rrjetës së sipërme siguron qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dizajni modern përshtatet në mënyrë të përkryer në historinë e një stili urban.

Këto atlete do të jenë zgjedhja juaj për shëtitje në park dhe për një ditë të relaksuar në zyrë.

Ne e duam vrapimin, vrapojmë gjithnjë e më shumë.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme: sintetik, tekstil

 • taban gome

 • Ngjyra e shfaqur: E zezë

 • Kodi i artikullit: CJ1682-003

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
9" 43 27.5
8" 42 26.5
10 44 28
8 41 26
7" 40.5 25.5
11 45 29

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike WEARALLDAY M janë atlete për meshkuj për vrapim.

Ato janë shumë të rehatshme .

Cilësia e rrjetës së sipërme siguron qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dizajni modern përshtatet në mënyrë të përkryer në historinë e një stili urban.

Këto atlete do të jenë zgjedhja juaj për shëtitje në park dhe për një ditë të relaksuar në zyrë.

Ne e duam vrapimin, vrapojmë gjithnjë e më shumë.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme: sintetik, tekstil

 • taban gome

 • Ngjyra e shfaqur: E zezë

 • Kodi i artikullit: CJ1682-003

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
9" 43 27.5
8" 42 26.5
10 44 28
8 41 26
7" 40.5 25.5
11 45 29

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CZ5631-004
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU9452-100
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4150-102
Atlete për meshkuj Nike Court Legacy janë frymëzuar nga tenisi dhe kanë...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1682-103
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale, ashtu siç e...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë