TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-001)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BP

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11C 28 17
 • 2.5Y 34 21.5
 • 13C 31 19
 • 12.5C 30 18.5
 • 12C 29.5 18
 • 1.5Y 33 20.5
 • 3Y 35 22
 • 1Y 32 20
 • 11.5C 28.5 17.5
 • 2Y 33.5 21
 • 13.5C 31.5 19.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një profil klasik të destinuara për fëmijë nga mosha 4 deri në 10 vjeç. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një profil klasik të destinuara për fëmijë nga mosha 4 deri në 10 vjeç.

Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv.

Pjesa e sipërme është përbërë prej lëkure natyrore, sintetike dhe tekstile.

Atletet kanë lidhëse elastike, por edhe një shirit ngjitës që siguron dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre.

Tabani prej gome ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme.

Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për fëmijën tuaj.

Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • E sipërme: lëkure, sintetike, tekstile
 • Tabani prej gome
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BQ5451-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
2"Y 34 21.5
13C 31 19
12"C 30 18.5
12C 29.5 18
1"Y 33 20.5
3Y 35 22
1Y 32 20
11"C 28.5 17.5
2Y 33.5 21
13"C 31.5 19.5
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë