TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-001)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6Y 38.5 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 7Y 40 25
  • 4Y 36 23
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 3.5Y 35.5 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit. Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës. Detaje

Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit.

Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është përbërë prej lëkure, tabani prej gome ka brazda që e bëjnë edhe më komod këtë model.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërmelëkure

• Kodi i artikullit: BQ5448-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
4Y 36 23
6"Y 39 24.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DN4150-001
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-201
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Ndihmë