TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-001)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6Y 38.5 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 7Y 40 25
  • 4Y 36 23
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 3.5Y 35.5 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit. Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës. Detaje

Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit.

Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është përbërë prej lëkure, tabani prej gome ka brazda që e bëjnë edhe më komod këtë model.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërmelëkure

• Kodi i artikullit: BQ5448-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
4Y 36 23
6"Y 39 24.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit.

Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është përbërë prej lëkure, tabani prej gome ka brazda që e bëjnë edhe më komod këtë model.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërmelëkure

• Kodi i artikullit: BQ5448-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
4Y 36 23
6"Y 39 24.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë