TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-001)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6Y 38.5 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 7Y 40 25
  • 4Y 36 23
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 3.5Y 35.5 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit. Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës. Detaje

Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit.

Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është përbërë prej lëkure, tabani prej gome ka brazda që e bëjnë edhe më komod këtë model.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërmelëkure

• Kodi i artikullit: BQ5448-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
4Y 36 23
6"Y 39 24.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit.

Dizajni i strukturuar dhe i qëndrueshëm është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që mund të dukeni si një yll i vërtetë edhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është përbërë prej lëkure, tabani prej gome ka brazda që e bëjnë edhe më komod këtë model.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërmelëkure

• Kodi i artikullit: BQ5448-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
4Y 36 23
6"Y 39 24.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5671-001
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në k...
4.800 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.800 LEK
Ndihmë