TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(CW5596-100)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO

Çmimi i mëparshëm
9.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.600 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38
  • 6 36.5 23
  • 8.5 40 25.5
  • 8 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Frymëzuar nga dizenjimi i atleteve nga vitet 80, atletet e grave Nike Court Vision Lo sjellin një stil retro basketbolli që tërheq vëmendjen në epokën moderne të sporteve. Frymëzimi për dizajnin u gjet në këpucët e basketbollit nga mesi i viteve tetëdhjetë, veçanërisht ai në zgjedhjen e materialeve. Detaje

Frymëzuar nga dizenjimi i atleteve nga vitet 80, atletet e grave Nike Court Vision Lo sjellin një stil retro basketbolli që tërheq vëmendjen në epokën moderne të sporteve.

Frymëzimi për dizajnin u gjet në këpucët e basketbollit nga mesi i viteve tetëdhjetë, veçanërisht ai në zgjedhjen e materialeve.

Një kombinim i lëkurës sintetike dhe gomës u përdor për të bërë këto atlete me profil klasik, gjë që e bën atleten të rehatshme dhe të qëndrueshme.

Në pjesën e sipërme ka vrima për ajrosje. Tabani prej gome siguron ngjitje të mirë në sipërfaqe dhe qëndrueshmëri të atleteve.

Dizajni i thjeshtë sjell elegancë sportive në stilin tuaj të përditshëm, ndërsa cilësia Nike garanton rehati dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

• Atlete për femra

• Përbërja: Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike; tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: CW5596-100

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
7 38 24
8 39 25
8 25
7 38

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Frymëzuar nga dizenjimi i atleteve nga vitet 80, atletet e grave Nike Court Vision Lo sjellin një stil retro basketbolli që tërheq vëmendjen në epokën moderne të sporteve.

Frymëzimi për dizajnin u gjet në këpucët e basketbollit nga mesi i viteve tetëdhjetë, veçanërisht ai në zgjedhjen e materialeve.

Një kombinim i lëkurës sintetike dhe gomës u përdor për të bërë këto atlete me profil klasik, gjë që e bën atleten të rehatshme dhe të qëndrueshme.

Në pjesën e sipërme ka vrima për ajrosje. Tabani prej gome siguron ngjitje të mirë në sipërfaqe dhe qëndrueshmëri të atleteve.

Dizajni i thjeshtë sjell elegancë sportive në stilin tuaj të përditshëm, ndërsa cilësia Nike garanton rehati dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

• Atlete për femra

• Përbërja: Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike; tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: CW5596-100

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
7 38 24
8 39 25
8 25
7 38

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ1677-001
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
4.900 LEK
Shuma e kursyer 49%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT1730-002
7.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
15.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5434-105
4.900 LEK
Shuma e kursyer 49%
9.700 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""