TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte WMNS NIKE REVOLUTION 5
NIKE Produkte WMNS NIKE REVOLUTION 5
NIKE Produkte WMNS NIKE REVOLUTION 5
NIKE Produkte WMNS NIKE REVOLUTION 5
NIKE Produkte WMNS NIKE REVOLUTION 5
NIKE Produkte WMNS NIKE REVOLUTION 5
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(BQ3207-108)
NIKE

NIKE Produkte WMNS NIKE REVOLUTION 5

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37.5 23.5
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 5.5 36 22.5
  • 9 42.5 27.5
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për vrapim Nike REVOLUTION 5 kanë mbushje të butë, kështu që ju mund të shijoni rehati në çdo hap të përshkuar. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Detaje

Atletet për vrapim Nike REVOLUTION 5 kanë mbushje të butë, kështu që ju mund të shijoni rehati në çdo hap të përshkuar. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Tabani prej gome siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon që këmba të përkulet natyrshëm. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit.

SPECIFIKIM:

• Pesha: 240g

• Pjerrësia: 9,3 mm (gishtërinjtë-13,7 mm, thembra-23 mm)

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: BQ3207-108

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë