TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CU3505-601)
NIKE

NIKE Produkte WMNS NIKE RENEW RUN 2

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 8 39 25
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Renew Run 2 janë atlete për femra për vrapim që ofrojnë një ndjenjë superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë. Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme. Detaje

Nike Renew Run 2 janë atlete për femra për vrapim që ofrojnë një ndjenjë superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë.

Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme.

Tabani i mesëm siguron këmbët tuaja me një shtresë të butë dhe të rehatshme.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron tërheqje strategjike aty ku ju nevojitet për të qëndruar.

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme e rrjetës dhe tekstilit

• Tabani i mesëm i butë

• tabani prej gome

• Ngjyra: rozë, e bardhë, vjollcë, e verdhë

• Kodi i artikullit: CU3505-601

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RIVAL
KATEGORIJABIH SP_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Renew Run 2 janë atlete për femra për vrapim që ofrojnë një ndjenjë superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë.

Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme.

Tabani i mesëm siguron këmbët tuaja me një shtresë të butë dhe të rehatshme.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron tërheqje strategjike aty ku ju nevojitet për të qëndruar.

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme e rrjetës dhe tekstilit

• Tabani i mesëm i butë

• tabani prej gome

• Ngjyra: rozë, e bardhë, vjollcë, e verdhë

• Kodi i artikullit: CU3505-601

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RIVAL
KATEGORIJABIH SP_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DA1106-006
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-005
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-001
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-101
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë