TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU3504-005)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmimi me zbritje
12.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 42.5 27
  • 8.5 42 26.5
  • 11 45 29
  • 10 44 28
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Renew Run 2 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë një ndjesi superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë. Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme. Detaje

Nike Renew Run 2 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë një ndjesi superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë.

Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme.

Tabani i mesëm ju siguron këmbëve një vrapim të butë dhe të rehatshëm.

Rrjeta në pjesën e sipërme ju ndihmon të mbani një ndjenjë rehatie dhe sigurie duke rritur rrjedhjen e ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron tërheqje strategjike aty ku ju nevojitet për të qëndruar.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme e rrjetës dhe tekstilit

• Tabani i mesëm i butë

• tabani prej gome

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

• Kodi i artikullit: CU3504-005

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
8" 42 26.5
11 45 29
10 44 28
7" 40.5 25.5
9" 43 27.5
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Renew Run 2 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë një ndjesi superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë.

Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme.

Tabani i mesëm ju siguron këmbëve një vrapim të butë dhe të rehatshëm.

Rrjeta në pjesën e sipërme ju ndihmon të mbani një ndjenjë rehatie dhe sigurie duke rritur rrjedhjen e ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron tërheqje strategjike aty ku ju nevojitet për të qëndruar.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme e rrjetës dhe tekstilit

• Tabani i mesëm i butë

• tabani prej gome

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

• Kodi i artikullit: CU3504-005

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
8" 42 26.5
11 45 29
10 44 28
7" 40.5 25.5
9" 43 27.5
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë