TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU3504-400)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RENEW RUN 2

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 27
  • 10 44 28.5
  • 8 41 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Renew Run 2 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë një ndjesi superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë. Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme. Detaje

Nike Renew Run 2 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë një ndjesi superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë.

Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme.

Tabani i mesëm siguron këmbët tuaja me një vrapim të butë dhe të rehatshëm.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron tërheqje strategjike aty ku ju nevojitet për të qëndruar.

 

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës dhe tekstilit

• Tabani i mesëm i butë

• tabani prej gome

• Ngjyra: blu e kaltër, e bardhë, portokalli

• Kodi i artikullit: CU3504-400

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29.5
7" 40.5 25.5
9" 43 27.5
8" 42 27
10 44 28.5
8 41 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Renew Run 2 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë një ndjesi superiore gjatë lëvizjes falë mbushjes me shtresë të butë.

Projektuar për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme.

Tabani i mesëm siguron këmbët tuaja me një vrapim të butë dhe të rehatshëm.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron tërheqje strategjike aty ku ju nevojitet për të qëndruar.

 

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës dhe tekstilit

• Tabani i mesëm i butë

• tabani prej gome

• Ngjyra: blu e kaltër, e bardhë, portokalli

• Kodi i artikullit: CU3504-400

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29.5
7" 40.5 25.5
9" 43 27.5
8" 42 27
10 44 28.5
8 41 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ0291-005
Nike Air Zoom Winflo 7 me një dizajn të azhurnuar të rrjetës  &eu...
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU3504-005
Nike Renew Run 2 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë nj...
13.400 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""