TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CQ9356-014)
NIKE

NIKE Atlete NIKE LEGEND ESSENTIAL 2

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26.5
  • 10 44 28.5
  • 11 45 29.5
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete për meshkuj Nike Legend Essential 2 janë krijuar për stërvitje në palestër, por mund të vishen edhe në raste të tjera. Ky model ka një thembër të sheshtë të qëndrueshëm, ndërsa pjesa e përparme është fleksible. Detaje

Atlete për meshkuj Nike Legend Essential 2 janë krijuar për stërvitje në palestër, por mund të vishen edhe në raste të tjera.

Ky model ka një thembër të sheshtë të qëndrueshëm, ndërsa pjesa e përparme është fleksible.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë që lejon këmbën tuaj të ajroset, dhe lëkurë  që u jep atyre qëndrueshmëri.

Tabani prej gome, i cili ju ofron tërheqje maksimale në të gjitha sipërfaqet, ka brazda tërthore në zonën poshtë këmbës dhe lejon fleksibilitetin maksimal.

Vishni atlete për stërvitje për meshkuj Nike Legend Essential 2 dhe ndjehuni rehat.

 

SPECIFIKIM:

• Pjesa e sipërme e përbërë prej materiali rrjetë dhe lëkurë

• tabani prej gome

• Ngjyra: gri

• Kodi i artikullit: CQ9356-014

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
8 41 26.5
10 44 28.5
11 45 29.5
9" 43 27.5
8" 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete për meshkuj Nike Legend Essential 2 janë krijuar për stërvitje në palestër, por mund të vishen edhe në raste të tjera.

Ky model ka një thembër të sheshtë të qëndrueshëm, ndërsa pjesa e përparme është fleksible.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë që lejon këmbën tuaj të ajroset, dhe lëkurë  që u jep atyre qëndrueshmëri.

Tabani prej gome, i cili ju ofron tërheqje maksimale në të gjitha sipërfaqet, ka brazda tërthore në zonën poshtë këmbës dhe lejon fleksibilitetin maksimal.

Vishni atlete për stërvitje për meshkuj Nike Legend Essential 2 dhe ndjehuni rehat.

 

SPECIFIKIM:

• Pjesa e sipërme e përbërë prej materiali rrjetë dhe lëkurë

• tabani prej gome

• Ngjyra: gri

• Kodi i artikullit: CQ9356-014

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
8 41 26.5
10 44 28.5
11 45 29.5
9" 43 27.5
8" 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ0773-120
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 616544-101
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 616544-007
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""