TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CU3528-004)
NIKE

NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 40 25.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 6.5 37.5 23.5
  • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike W NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për vrapim për femra, të cilat sjellin një ndjenjë kënaqësie në aktivitetin tuaj të preferuar sportiv. Detaje

Nike W NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për vrapim për femra, të cilat sjellin një ndjenjë kënaqësie në aktivitetin tuaj të preferuar sportiv.

Ata që vendosin rehatinë të parën do t'i veshin ato edhe në shumë raste të tjera.

Pjesa e sipërme rrjetë e këtyre atleteve mundëson qarkullimin optimal të ajrit, në mënyrë që të ndiheni sa më rehat në to.

Tabani i mesëm zbut çdo hap dhe kështu ju kursen energjinë.

Lartësia e thembrave gjithashtu kontribuon në rehati.

Dizajni klasik i këtij modeli përshtatet lehtësisht me një veshje sportive.

Qëndroni në formë të mirë në atletet për vrapim Nike.

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• tabani prej gome

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CU3528-004

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
8" 40 25.5
7 38 24
7" 38.5 24.5
8 39 25
6" 37.5 23.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike W NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për vrapim për femra, të cilat sjellin një ndjenjë kënaqësie në aktivitetin tuaj të preferuar sportiv.

Ata që vendosin rehatinë të parën do t'i veshin ato edhe në shumë raste të tjera.

Pjesa e sipërme rrjetë e këtyre atleteve mundëson qarkullimin optimal të ajrit, në mënyrë që të ndiheni sa më rehat në to.

Tabani i mesëm zbut çdo hap dhe kështu ju kursen energjinë.

Lartësia e thembrave gjithashtu kontribuon në rehati.

Dizajni klasik i këtij modeli përshtatet lehtësisht me një veshje sportive.

Qëndroni në formë të mirë në atletet për vrapim Nike.

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• tabani prej gome

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CU3528-004

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
8" 40 25.5
7 38 24
7" 38.5 24.5
8 39 25
6" 37.5 23.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë