TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FX8707)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
7.200 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 2/3 27.6
  • 11 46 28.4
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 10- 45 1/3 28
  • 7 40 2/3 25
  • 8 42 25.9
  • 9 43 1/3 26.7
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9- 44 27.1
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi. 3 shiritat në pjesën e sipërme prej lëkure japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban. Detaje

Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi.

3 shiritat në pjesën e sipërme prej lëkure japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure me detaje kamoshi

• Përforcim gome

• Ngjyra: e bardhë, e zezë

• Kodi i artikullit: FX8707

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 2/3 27.6
11 46 28.4
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
7 40 2/3 25
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi.

3 shiritat në pjesën e sipërme prej lëkure japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure me detaje kamoshi

• Përforcim gome

• Ngjyra: e bardhë, e zezë

• Kodi i artikullit: FX8707

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 2/3 27.6
11 46 28.4
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
7 40 2/3 25
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë