TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FX8707)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
2
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 2/3 27.6
 • 11 46 28.4
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
 • 7 40 2/3 25
 • 8 42 25.9
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9- 44 27.1
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi. 3 shiritat në pjesën e sipërme prej lëkure japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban. Detaje

Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi.

3 shiritat në pjesën e sipërme prej lëkure japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure me detaje kamoshi

• Përforcim gome

• Ngjyra: e bardhë, e zezë

• Kodi i artikullit: FX8707

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 2/3 27.6
11 46 28.4
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
7 40 2/3 25
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
Univerzalno

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Look great and are really comfortable

  These are really comfortable and durable and also look great. I wear them with shorts and jeans and they suit both.

  19.10.2021. 04:46
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Surprise

  Bought these as they were quite cheap, the quality was there and they are so comfortable you could wear them all day. A really good surprise for a cheap trainee.

  18.10.2021. 12:20
Ndihmë