TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(FX8724)
adidas

adidas Produkte BREAKNET

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
1
(Oceni)
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 6 39 1/3 24.2
 • 5 38 23.3
 • 6- 40 24.6
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4 36 2/3 22.5
Ruani në listën e të preferuarave
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi. 3 shiritat në pjesën e sipërme të lëkurës japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban. Detaje

Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi.

3 shiritat në pjesën e sipërme të lëkurës japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure me detaje kamoshi

• Ngjyra: e bardhë, e zezë

• Kodi i artikullit: FX8724

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Great trainer

  Fits well, comfortable and stylish. Bought as a gift and was received well

  14.10.2021. 03:34

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7482
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ2696
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7874
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Ndihmë