TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
adidas Atlete BREAKNET K
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY9507)
adidas

adidas Atlete BREAKNET K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3- 36 22.1
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 3 35.5 21.6
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6- 40 24.6
  • 6 39 1/3 24.2
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nëse fëmija juaj është një yll i ardhshëm i sportit ose thjesht e do një stil klasik, jepini atyre një atmosferë të frymëzuar nga tenisi me një pamje moderne të kombinuar në atletet e fëmijëve të tenisit adidas BREAKNET K. Detaje

Nëse fëmija juaj është një yll i ardhshëm i sportit ose thjesht e do një stil klasik, jepini atyre një atmosferë të frymëzuar nga tenisi me një pamje moderne të kombinuar në atletet e fëmijëve të tenisit adidas BREAKNET K.

Këto atlete adidas për fëmijë kanë një pamje që shkon me gjithçka, nga uniformat e shkollës tek veshjet urbane.

Fëmija juaj do të ecë me besim gjatë ditës së tij.

Tabani prej gome në atletët për fëmijë BREAKNET K u jep atyre një pamje tenisi, ndërsa shtresa e lehtë ofron rehati absolute.

Specifikim:

• Pjesë e sipërme prej lëkure sintetike për mirëmbajtje të lehtë

• Shtresë EVA

• tabani prej gome

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: FY9507

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
3 35.5 21.6
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
6 39 1/3 24.2
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nëse fëmija juaj është një yll i ardhshëm i sportit ose thjesht e do një stil klasik, jepini atyre një atmosferë të frymëzuar nga tenisi me një pamje moderne të kombinuar në atletet e fëmijëve të tenisit adidas BREAKNET K.

Këto atlete adidas për fëmijë kanë një pamje që shkon me gjithçka, nga uniformat e shkollës tek veshjet urbane.

Fëmija juaj do të ecë me besim gjatë ditës së tij.

Tabani prej gome në atletët për fëmijë BREAKNET K u jep atyre një pamje tenisi, ndërsa shtresa e lehtë ofron rehati absolute.

Specifikim:

• Pjesë e sipërme prej lëkure sintetike për mirëmbajtje të lehtë

• Shtresë EVA

• tabani prej gome

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: FY9507

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
3 35.5 21.6
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
6 39 1/3 24.2
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë