TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0109)
adidas

adidas Atlete BREAKNET C

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1 33 20
  • 10K 28 16.6
  • 13-K 32 19.5
  • 12-K 31 18.7
  • 2 34 20.8
  • 11-K 30 17.8
  • 11K 29 17.4
  • 2- 35 21.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dizajni i frymëzuar nga tenisi dhe pamja e atleteve për fëmijë adidas BREAKNET C është krijuar për përditshmërin e fëmijëve. Nëse fëmija juaj është një yll i ardhshëm tenisi ose thjesht dëshiron atlete të veçanta  adidas BREAKNET C janë zgjedhja e duhur. Detaje

Dizajni i frymëzuar nga tenisi dhe pamja e atleteve për fëmijë adidas BREAKNET C është krijuar për përditshmërin e fëmijëve.

Nëse fëmija juaj është një yll i ardhshëm tenisi ose thjesht dëshiron atlete të veçanta  adidas BREAKNET C janë zgjedhja e duhur.

Lidhëset e atleteve elastike të mbështetura nga rripa velcro i japin siguri të jashtëzakonshme lëvizjeve të vrullshme të fëmijës suaj.

Specifikim:

• Lidhëse elastike dhe rripa velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / jeshile

• Kodi i artikullit: FZ0109

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
10K 28 16.6
13-K 32 19.5
12-K 31 18.7
2 34 20.8
11-K 30 17.8
11K 29 17.4
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dizajni i frymëzuar nga tenisi dhe pamja e atleteve për fëmijë adidas BREAKNET C është krijuar për përditshmërin e fëmijëve.

Nëse fëmija juaj është një yll i ardhshëm tenisi ose thjesht dëshiron atlete të veçanta  adidas BREAKNET C janë zgjedhja e duhur.

Lidhëset e atleteve elastike të mbështetura nga rripa velcro i japin siguri të jashtëzakonshme lëvizjeve të vrullshme të fëmijës suaj.

Specifikim:

• Lidhëse elastike dhe rripa velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / jeshile

• Kodi i artikullit: FZ0109

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
10K 28 16.6
13-K 32 19.5
12-K 31 18.7
2 34 20.8
11-K 30 17.8
11K 29 17.4
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë