TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
NIKE Produkte Nike SuperRep Go
Kodi i artikullit:
(CJ0773-410)
NIKE

NIKE Produkte Nike SuperRep Go

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 42.5 27
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT SUPERREP
KATEGORIJABIH SP_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT SUPERREP
KATEGORIJABIH SP_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU3580-001
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU3580-002
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Ndihmë