TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CN8511-002)
NIKE

NIKE Produkte NIKE AIR MAX ZEPHYR BG

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5Y 37.5 23.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5448-001
Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komodit...
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5671-001
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në k...
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Ndihmë