TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0105)
adidas

adidas Atlete BREAKNET C

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10K 28 16.6
  • 11K 29 17.4
  • 12-K 31 18.7
  • 2 34 20.8
  • 11-K 30 17.8
  • 13-K 32 19.5
  • 2- 35 21.2
  • 1 33 20
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të përditshme, dizenjimi i të cilave është frymëzuar nga tenisi. Detaje

adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të përditshme, dizenjimi i të cilave është frymëzuar nga tenisi.

Pamja klasike sportive plotësohet me vija dalluese adidas në një ngjyrë të kundërt.

Tabani prej gome do të sigurojë qëndrueshmëri, ndërsa shtresa EVA do të sigurojë rehati për çdo hap të të vegjëlve tuaj.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe lejon mirëmbajtje të lehtë.

Këto atlete janë me lidhëse, por gjithashtu kanë një rrip velcro që siguron qëndrueshmëri shtesë.

Jepuni djemve dhe vajzave tuaja një pamje klasike adidas në atletet unisex për fëmijë.

Specifikim:

• Atlete unisex për fëmijë

• Prerje klasike

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• tabani prej gome

• Shtresë EVA

• Ngjyra: e zezë / e bardhë

• Kodi i artikullit: FZ0105

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10K 28 16.6
11K 29 17.4
12-K 31 18.7
2 34 20.8
11-K 30 17.8
13-K 32 19.5
2- 35 21.2
1 33 20
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të përditshme, dizenjimi i të cilave është frymëzuar nga tenisi.

Pamja klasike sportive plotësohet me vija dalluese adidas në një ngjyrë të kundërt.

Tabani prej gome do të sigurojë qëndrueshmëri, ndërsa shtresa EVA do të sigurojë rehati për çdo hap të të vegjëlve tuaj.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe lejon mirëmbajtje të lehtë.

Këto atlete janë me lidhëse, por gjithashtu kanë një rrip velcro që siguron qëndrueshmëri shtesë.

Jepuni djemve dhe vajzave tuaja një pamje klasike adidas në atletet unisex për fëmijë.

Specifikim:

• Atlete unisex për fëmijë

• Prerje klasike

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• tabani prej gome

• Shtresë EVA

• Ngjyra: e zezë / e bardhë

• Kodi i artikullit: FZ0105

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10K 28 16.6
11K 29 17.4
12-K 31 18.7
2 34 20.8
11-K 30 17.8
13-K 32 19.5
2- 35 21.2
1 33 20
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG3050
adidas LITE RACER CLN K janë atlete për fëmijë për djem të m...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0106
Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7307
adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të ga...
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7314
adidas DURAMO SL C janë atlete për fëmijë që janë të ga...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë