TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
adidas Atlete BREAKNET C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0106)
adidas

adidas Atlete BREAKNET C

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 1 33 20
 • 12-K 31 18.7
 • 13-K 32 19.5
 • 11K 29 17.4
 • 2- 35 21.2
 • 10K 28 16.6
 • 11-K 30 17.8
 • 2 34 20.8
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshëm për të luajtur, si dhe siguria shtesë që rripat velcro i japin atleteve I bën ato më të preferuarat për fëmijët tuaj. Detaje

Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshëm për të luajtur, si dhe siguria shtesë që rripat velcro i japin atleteve I bën ato më të preferuarat për fëmijët tuaj.

Klasikja që nxjerrin këto atlete adidas i bën ato të lehta për t'u kombinuar.

Specifikim:

 • Prerje klasike
 • Kombinimi i rripave dhe lidhëseve velcro
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • tabani prej gome
 • Brendësia tekstil
 • Ngjyra: E bardhë / e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
12-K 31 18.7
13-K 32 19.5
11K 29 17.4
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11-K 30 17.8
2 34 20.8
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshëm për të luajtur, si dhe siguria shtesë që rripat velcro i japin atleteve I bën ato më të preferuarat për fëmijët tuaj.

Klasikja që nxjerrin këto atlete adidas i bën ato të lehta për t'u kombinuar.

Specifikim:

 • Prerje klasike
 • Kombinimi i rripave dhe lidhëseve velcro
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • tabani prej gome
 • Brendësia tekstil
 • Ngjyra: E bardhë / e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
12-K 31 18.7
13-K 32 19.5
11K 29 17.4
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11-K 30 17.8
2 34 20.8
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG3050
adidas LITE RACER CLN K janë atlete për fëmijë për djem të m...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0105
adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7307
adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të ga...
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7314
adidas DURAMO SL C janë atlete për fëmijë që janë të ga...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë