TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-107)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1.5Y 33 20.5
  • 12.5C 30 18.5
  • 13C 31 19
  • 3Y 35 22
  • 11C 28 17
  • 12C 29.5 18
  • 2.5Y 34 21.5
  • 1Y 32 20
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv. Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar e personalizueshme do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës. Detaje

Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv.

Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar e personalizueshme do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë, ndërsa pjesa me vrima mundëson qarkullimin optimal të ajrit.

Shiritat ngjitës lejojnë që atletet të vishen dhe hiqen lehtësisht.

Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në shtresa të ndryshme, duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Ngjyra: E zezë / e bardhë / blu

• Kodi i artikullit: BQ5451-107

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
1"Y 33 20.5
12"C 30 18.5
13C 31 19
3Y 35 22
11C 28 17
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
1Y 32 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv.

Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar e personalizueshme do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë, ndërsa pjesa me vrima mundëson qarkullimin optimal të ajrit.

Shiritat ngjitës lejojnë që atletet të vishen dhe hiqen lehtësisht.

Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në shtresa të ndryshme, duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Ngjyra: E zezë / e bardhë / blu

• Kodi i artikullit: BQ5451-107

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
1"Y 33 20.5
12"C 30 18.5
13C 31 19
3Y 35 22
11C 28 17
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
1Y 32 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë