TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5453-108)
NIKE

NIKE Produkte COURT BOROUGH LOW 2 BTV

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9C 26 15
  • 10C 27 16
  • 5C 21 11
  • 7C 23.5 13
  • 6C 22 12
  • 8C 25 14
  • 4C 19.5 10
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti. Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti.

Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për tu mirëmbajtur.

Tabani prej gome siguron ngjitje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

• Atlete Unisex për fëmijë

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / Rozë /E zezë

• Kodi i produktit: BQ5453-108

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti.

Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për tu mirëmbajtur.

Tabani prej gome siguron ngjitje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

• Atlete Unisex për fëmijë

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / Rozë /E zezë

• Kodi i produktit: BQ5453-108

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AT1803-002
Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë. Ato janë shumë...
2.800 LEK
Shuma e kursyer 39%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ5673-603
Nike Revolution 5 janë atlete për fëmijë. Dizajni modern i këtij...
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum 16I113-A6A
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Ndihmë