TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU3517-400)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
  • 10 44 28
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8.5 42 26.5
  • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ateltet për meshkuj Nike Run Swift 2 janë krijuar posaçërisht për fleksibilitet dhe hapa të thjeshtë nga fillimi në fund për rezultatet më të mira. Struktura e atleteve siguron një ajrosje dhe mbështetje strategjike. Detaje

Ateltet për meshkuj Nike Run Swift 2 janë krijuar posaçërisht për fleksibilitet dhe hapa të thjeshtë nga fillimi në fund për rezultatet më të mira.

Struktura e atleteve siguron një ajrosje dhe mbështetje strategjike.

Teknologjia Flywire siguronë mbështetjen e plotë të këmbës.

Tabani waffle i gomës është i qëndrueshëm dhe ngjitet mirë.

Cilësia e rrjetës siguron qëndrueshmëri dhe ajrosje optimale.

Shtresa Cushlon sjell rehati dhe butësi kur prekni sipërfaqen.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile

• tabani prej gome

• Ngjyra: blu e kaltër

• Kodi i artikullit: CU3517-400

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
9" 43 27.5
11 45 29
10 44 28
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Ateltet për meshkuj Nike Run Swift 2 janë krijuar posaçërisht për fleksibilitet dhe hapa të thjeshtë nga fillimi në fund për rezultatet më të mira.

Struktura e atleteve siguron një ajrosje dhe mbështetje strategjike.

Teknologjia Flywire siguronë mbështetjen e plotë të këmbës.

Tabani waffle i gomës është i qëndrueshëm dhe ngjitet mirë.

Cilësia e rrjetës siguron qëndrueshmëri dhe ajrosje optimale.

Shtresa Cushlon sjell rehati dhe butësi kur prekni sipërfaqen.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile

• tabani prej gome

• Ngjyra: blu e kaltër

• Kodi i artikullit: CU3517-400

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
9" 43 27.5
11 45 29
10 44 28
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CI9923-001
23.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
29.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CZ5631-102
Atletet për meshkuj Nike Reposto janë frymëzuar nga atletet për vrapim...
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-004
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-006
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë