TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CJ1682-006)
NIKE

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9 42.5 27
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 8 41 26
  • 10.5 44.5 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale. Pjesa e sipërme siguron ajrosje, ndërsa tabani prej gome me një model "waffle" siguron ngjitje të qëndrueshme. Detaje

Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale.

Pjesa e sipërme siguron ajrosje, ndërsa tabani prej gome me një model "waffle" siguron ngjitje të qëndrueshme.

Dizajni i thjeshtë ofron mundësi të shumta për t’u kombinuar, qoftë në një shëtitje në natyrë ose një shëtitje nëpër qytet.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme me rrjetë

• tabani prej gome

• Ngjyra: Gri / E Zezë / E Bardhë

• Kodi i artikullit: CJ1682-006

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
8 41 26
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale.

Pjesa e sipërme siguron ajrosje, ndërsa tabani prej gome me një model "waffle" siguron ngjitje të qëndrueshme.

Dizajni i thjeshtë ofron mundësi të shumta për t’u kombinuar, qoftë në një shëtitje në natyrë ose një shëtitje nëpër qytet.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme me rrjetë

• tabani prej gome

• Ngjyra: Gri / E Zezë / E Bardhë

• Kodi i artikullit: CJ1682-006

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
8 41 26
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU4151-001
12.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
13.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH2987-100
8.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU4151-102
12.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
13.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CK7583-006
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Ndihmë