TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
Atlete për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU6445-400)
NIKE

NIKE Atlete NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
18.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.000 LEK
Çmimi me zbritje
15.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 10.5 44.5 28.5
  • 9 42.5 27
  • 7.5 40.5 25.5
  • 10 44 28
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për stërvitje HIIT, vrapime të shpejta ose ushtrime të tjera. Shtresat e mbështetjes kombinohen me zbutjen e ajrit Zoom për të mbajtur këmbën tuaj të rehatshme dhe për ta mbajtur atë të sigurt ndërsa jeni duke vrapuar. Detaje

Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për stërvitje HIIT, vrapime të shpejta ose ushtrime të tjera.

Shtresat e mbështetjes kombinohen me zbutjen e ajrit Zoom për të mbajtur këmbën tuaj të rehatshme dhe për ta mbajtur atë të sigurt ndërsa jeni duke vrapuar.

Dizajni i gjerë rreth gishtave dhe ''gjuha'' e rregullueshme plotësisht ju japin përshtatjen perfekte për një komoditet maksimal.

Sa herë që ecni, zona e Zoom Air thith energjinë tuaj dhe e kthen atë tek ju.

Paneli me gjatësi të plotë shpërndan energji, duke i dhënë qëndrueshmëri këmbës suaj.

Harku i madh anësor vepron si një mbështetje për këmbën tuaj kur vraponi nga njëra anë në tjetrën.

Specifikim:

• tabani i ndarë

• Amortizim i ajrit

• Ngjyra: E zezë / Blu

• Kodi i artikullit: CU6445-400

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
10" 44.5 28.5
9 42.5 27
7" 40.5 25.5
10 44 28
8 41 26
9" 43 27.5
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për stërvitje HIIT, vrapime të shpejta ose ushtrime të tjera.

Shtresat e mbështetjes kombinohen me zbutjen e ajrit Zoom për të mbajtur këmbën tuaj të rehatshme dhe për ta mbajtur atë të sigurt ndërsa jeni duke vrapuar.

Dizajni i gjerë rreth gishtave dhe ''gjuha'' e rregullueshme plotësisht ju japin përshtatjen perfekte për një komoditet maksimal.

Sa herë që ecni, zona e Zoom Air thith energjinë tuaj dhe e kthen atë tek ju.

Paneli me gjatësi të plotë shpërndan energji, duke i dhënë qëndrueshmëri këmbës suaj.

Harku i madh anësor vepron si një mbështetje për këmbën tuaj kur vraponi nga njëra anë në tjetrën.

Specifikim:

• tabani i ndarë

• Amortizim i ajrit

• Ngjyra: E zezë / Blu

• Kodi i artikullit: CU6445-400

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
10" 44.5 28.5
9 42.5 27
7" 40.5 25.5
10 44 28
8 41 26
9" 43 27.5
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 616544-101
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Ndihmë