TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FY6720)
adidas

adidas Atlete GALAXY 5

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 8 42 25.9
  • 9- 44 27.1
  • 8- 42 2/3 26.6
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 7 40 2/3 25
  • 11 46 28.4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas GALAXY 5 janë atlete për meshkuj për vrapim, ideale për rutinën e përditshme. Këto atlete ofrojnë mbështetje të rehatshme për këmbët tuaja me çdo hap gjatë gjithë ditës. Detaje

adidas GALAXY 5 janë atlete për meshkuj për vrapim, ideale për rutinën e përditshme.

Këto atlete ofrojnë mbështetje të rehatshme për këmbët tuaja me çdo hap gjatë gjithë ditës.

Pjesa e sipërme rrjetë siguron ajrosje të këmbës.

Tabani prej gome siguron tërheqje të shkëlqyeshme, ndërsa shkuma Cloudfoam në tabanin e mesit jep reagim të përsosur.

Shtresa OrthoLite® ofron rehati shtesë dhe e bèn këtë model edhe më të rehatshëm.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Tabani i mesëm i shkumës Cloudfoam

• OrthoLite®

• Tabani prej gome

• Ngjyra: gri / e bardhë / e zezë

• Kodi i artikullit: FY6720

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.6
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
11 46 28.4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas GALAXY 5 janë atlete për meshkuj për vrapim, ideale për rutinën e përditshme.

Këto atlete ofrojnë mbështetje të rehatshme për këmbët tuaja me çdo hap gjatë gjithë ditës.

Pjesa e sipërme rrjetë siguron ajrosje të këmbës.

Tabani prej gome siguron tërheqje të shkëlqyeshme, ndërsa shkuma Cloudfoam në tabanin e mesit jep reagim të përsosur.

Shtresa OrthoLite® ofron rehati shtesë dhe e bèn këtë model edhe më të rehatshëm.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Tabani i mesëm i shkumës Cloudfoam

• OrthoLite®

• Tabani prej gome

• Ngjyra: gri / e bardhë / e zezë

• Kodi i artikullit: FY6720

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.6
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
11 46 28.4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9605
9.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9153
adidas RESPONSE SR janë atlete për meshkuj për vrapim të përshtat...
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6685
adidas DURAMO SL janë atlete për meshkuj për vrapim që janë gjith...
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6680
adidas DURAMO SL janë atlete për meshkuj për vrapim që janë gjith...
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Ndihmë