në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
adidas Atlete Ultimashow
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FX3633)
adidas

adidas Atlete Ultimashow

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 42
 • 41 1/3
 • 45 1/3
 • 42 2/3
 • 44
 • 43 1/3
 • 40 2/3
 • 46
 • 44 2/3
 • 47 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ULTIMASHOW janë atlete për meshkuj për vrapim, stërvitje në palestër, por edhe për veshje të përditshme. Rrjeta e sipërme e tekstilit lejon qarkullimin e papenguar të ajrit duke lejuar ajrosjen e këmbëve dhe mbajtjen e tyre të freskëta gjatë gjithë kohës. Janë shumë të lehta dhe të rehatshme falë shtresës së mesme EVA, kështu që do të jeni në gjendje të përqendroni të gjithë vëmendjen tuaj në arritjen e qëllimeve. Tabani i gomës puthitet në mënyrë të përkryer në çdo sipërfaqe dhe garanton mbështetje të sigurt. Këto atlete adidas për meshkuj do të jenë aleati juaj i besueshëm në arritjen e qëllimeve tuaja sportive.Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Lidhëse Shtresë e mesme EVA Taban gome.
Detaje

adidas ULTIMASHOW janë atlete për meshkuj për vrapim, stërvitje në palestër, por edhe për veshje të përditshme. Rrjeta e sipërme e tekstilit lejon qarkullimin e papenguar të ajrit duke lejuar ajrosjen e këmbëve dhe mbajtjen e tyre të freskëta gjatë gjithë kohës. Janë shumë të lehta dhe të rehatshme falë shtresës së mesme EVA, kështu që do të jeni në gjendje të përqendroni të gjithë vëmendjen tuaj në arritjen e qëllimeve. Tabani i gomës puthitet në mënyrë të përkryer në çdo sipërfaqe dhe garanton mbështetje të sigurt. Këto atlete adidas për meshkuj do të jenë aleati juaj i besueshëm në arritjen e qëllimeve tuaja sportive.

Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lidhëse
 • Shtresë e mesme EVA
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë