TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete WMNS NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete WMNS NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete WMNS NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete WMNS NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete WMNS NIKE WEARALLDAY
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CJ1677-009)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE WEARALLDAY

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 39 25
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6 36.5 23
  • 8.5 40 25.5
  • 7 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra Nike W Wearallday të krijuara për të mbështetur hapin tuaj gjatë ditës. Detaje

Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra Nike W Wearallday të krijuara për të mbështetur hapin tuaj gjatë ditës.

Gjuha e butë dhe shtresa rreth kyçit të këmbës shtojnë rehati në pjesën e sipërme të këmbës, ndërsa rrjeta për ajrosje në pjesën e sipërme siguron ventilim optimal.

Tabani prej gome me një model të modifikuar Waffle ju lejon të eksploroni në mënyrë aktive, duke e mbajtur hapin tuaj të qëndrueshëm dhe të sigurt.

Dizajni modern i këtyre atleteve përshtatet lehtësisht në stilin tuaj, kështu që mund t’i vishni në të gjitha rastet.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme: tekstil, sintetikë

• Mbështjellje e butë rreth kyçit të këmbës

• Logo e qëndisur

• Kodi i artikullit: CJ1677-009

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8" 40 25.5
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra Nike W Wearallday të krijuara për të mbështetur hapin tuaj gjatë ditës.

Gjuha e butë dhe shtresa rreth kyçit të këmbës shtojnë rehati në pjesën e sipërme të këmbës, ndërsa rrjeta për ajrosje në pjesën e sipërme siguron ventilim optimal.

Tabani prej gome me një model të modifikuar Waffle ju lejon të eksploroni në mënyrë aktive, duke e mbajtur hapin tuaj të qëndrueshëm dhe të sigurt.

Dizajni modern i këtyre atleteve përshtatet lehtësisht në stilin tuaj, kështu që mund t’i vishni në të gjitha rastet.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme: tekstil, sintetikë

• Mbështjellje e butë rreth kyçit të këmbës

• Logo e qëndisur

• Kodi i artikullit: CJ1677-009

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8" 40 25.5
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD2975-100
Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe ...
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-102
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 812655-005
"Tanjun" në japonisht do të thotë thjeshtësi, dhe atletet p&...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-001
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë