TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
NIKE Produkte REVOLUTION 5
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5673-603)
NIKE

NIKE Produkte REVOLUTION 5

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 6C 22 12
 • 5C 21 11
 • 10C 27 16
 • 4C 19.5 10
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Revolution 5 janë atlete për fëmijë. Dizajni modern i këtij modeli është i kombinuar me cilësi dhe rehati superiore. Detaje

Nike Revolution 5 janë atlete për fëmijë.

Dizajni modern i këtij modeli është i kombinuar me cilësi dhe rehati superiore.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej materiali rrjetë, për ajrosje dhe lëkurë origjinale, e cila mirëmbahet.

Kanë gjithashtu edhe një rrip velcro, i cili ua bën më të lehtë të vegjëlve veshjen dhe heqjen e atleteve.

Këto atlete për fëmijë janë ideale për lojën e përditshme të fëmijëve të vegjël.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej materiali rrjetë dhe lëkurë
 • Tabani prej gome
 • Ngjyra: e kuqe / e zezë / e bardhë
 • Kodi i artikullit: BQ5673-60
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë