TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CW3411-400)
NIKE

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11 45 29
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike. Detaje

Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome
 • Ngjyra: Blu
 • Kodi i artikullit: CW3411-400
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome
 • Ngjyra: Blu
 • Kodi i artikullit: CW3411-400
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CI9923-001
23.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
29.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CZ5631-102
Atletet për meshkuj Nike Reposto janë frymëzuar nga atletet për vrapim...
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-004
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-006
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë