TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CW3413-500)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 11

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 6 36.5 23
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 7 38 24
 • 5.5 36 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike. Detaje

Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është e përbërë me rrjetë ultra të lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome tërheqëse
 • Ngjyra: Rozë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: CW3413-500
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT DOWNSHIFTER
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5
7 38 24
5" 36 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është e përbërë me rrjetë ultra të lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome tërheqëse
 • Ngjyra: Rozë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: CW3413-500
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT DOWNSHIFTER
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5
7 38 24
5" 36 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DA1106-006
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-005
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-001
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-101
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë