TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CW3413-006)
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 11

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 40 25.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 7 38 24
  • 6.5 37.5 23.5
  • 8 39 25
  • 6 36.5 23
  • 5.5 36 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike. Pjesa e sipërme është e përbërë me rrjetë ultra të lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve. Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme. Specifikim: Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme Tabani prej gome tërheqëse Kodi i artikullit: CW3413-006 .
Detaje

Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është e përbërë me rrjetë ultra të lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

  • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
  • Tabani prej gome tërheqëse
  • Kodi i artikullit: CW3413-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
7 38 24
6" 37.5 23.5
8 39 25
6 36.5 23
5" 36 22.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DC8184-001
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DC3729-500
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Ndihmë