TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX BOLT AMD
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX BOLT AMD
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX BOLT AMD
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX BOLT AMD
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX BOLT AMD
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX BOLT AMD
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(DD2975-100)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX BOLT AMD

Çmimi i mëparshëm
13.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.500 LEK
Çmimi me zbritje
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe rehati. Të inspiruara nga vrapimi, këto atlete kanë linja të valëzuara të dizajnit dhe ajër të tejdukshëm. Detaje

Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe rehati.

Të inspiruara nga vrapimi, këto atlete kanë linja të valëzuara të dizajnit dhe ajër të tejdukshëm.

Shtresa e mesit ju jep amortizim në çdo hap, ndërsa materialet e lehta dhe të qëndrueshme nga të cilat prodhohen këto atlete i klasifikojnë ato si një nevojë e klasit të parë.

Vishini, hiqni, vishni në palestër, vishni nëpër qytet - këto atlete janë të përshtatshme për veshje të përditshme.

Materialet sintetike ofrojnë lehtësi dhe qëndrueshmëri atleteve për femra Nike Air Max Bol.

Rrjeta në pjesën e sipërme mundëson rrjedhën e ajrit, dhe profili i cekët së bashku me pjesën e vendosur rreth kyçit të këmbës mundëson butësi dhe komoditet.

 Specifikim:

 • Tabani prej gome
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: DD2975-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
6 36.5 23
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe rehati.

Të inspiruara nga vrapimi, këto atlete kanë linja të valëzuara të dizajnit dhe ajër të tejdukshëm.

Shtresa e mesit ju jep amortizim në çdo hap, ndërsa materialet e lehta dhe të qëndrueshme nga të cilat prodhohen këto atlete i klasifikojnë ato si një nevojë e klasit të parë.

Vishini, hiqni, vishni në palestër, vishni nëpër qytet - këto atlete janë të përshtatshme për veshje të përditshme.

Materialet sintetike ofrojnë lehtësi dhe qëndrueshmëri atleteve për femra Nike Air Max Bol.

Rrjeta në pjesën e sipërme mundëson rrjedhën e ajrit, dhe profili i cekët së bashku me pjesën e vendosur rreth kyçit të këmbës mundëson butësi dhe komoditet.

 Specifikim:

 • Tabani prej gome
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: DD2975-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
6 36.5 23
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-009
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-102
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 812655-005
"Tanjun" në japonisht do të thotë thjeshtësi, dhe atletet p&...
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-001
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Ndihmë