TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CW3411-006)
NIKE

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
 • 12 46 30
 • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike. Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve. Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme. Specifikim: Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme Tabani prej gome Kodi i artikullit: CW3411-006 .
Detaje

Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome
 • Kodi i artikullit: CW3411-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
11 45 29
9 42.5 27
8 41 26
9" 43 27.5
8" 42 26.5
12 46 30
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome
 • Kodi i artikullit: CW3411-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
11 45 29
9 42.5 27
8 41 26
9" 43 27.5
8" 42 26.5
12 46 30
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CI9923-001
20.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
29.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CZ5631-102
Atletet për meshkuj Nike Reposto janë frymëzuar nga atletet për vrapim...
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-004
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-006
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë