NIKE Downshifter 11
Kodi i artikullit: CW3411-006
NIKE

NIKE Downshifter 11

Kodi i artikullit: CW3411-006
Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë..
Prosečna ocena:
5
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Oceni)

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

9.600 LEK
9.600 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 44
  • 42.5
  • 41
  • 43
  • 42
  • 40.5
  • 44.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

  • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
  • Tabani prej gome
  • Kodi i artikullit: CW3411-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Brand NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete FB2207-100
8.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DV3853-006
17.200 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DV4022-102
14.500 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete FB2207-005
8.800 LEK
Shtoni në shportë
NIKE Downshifter 11
Atlete
NIKE Downshifter 11