TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NIKE DOWNSHIFTER 11
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CW3411-006)
NIKE

NIKE Produkte NIKE DOWNSHIFTER 11

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
 • 12 46 30
 • 7.5 40.5 25.5
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike. Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve. Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme. Specifikim: Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme Tabani prej gome Kodi i artikullit: CW3411-006 .
Detaje

Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome
 • Kodi i artikullit: CW3411-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike.

Pjesa e sipërme është përbërë me rrjetë ultra të lehtë e cila lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Tabani prej gome
 • Kodi i artikullit: CW3411-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë