TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU3517-006)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 42.5 27
  • 7.5 40.5 25.5
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do të sjellin stabilitet dhe rehati në çdo hap tuajin. Ato janë të dizajnuara kryesisht për vrapim në distanca të shkurtra, por janë gjithashtu të përshtatshme për aktivitete të tjera rekreative. Detaje

Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do të sjellin stabilitet dhe rehati në çdo hap tuajin.

Ato janë të dizajnuara kryesisht për vrapim në distanca të shkurtra, por janë gjithashtu të përshtatshme për aktivitete të tjera rekreative.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë dhe lejon rrjedhje më të mirë të ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron një bazë të qëndrueshme dhe mbron këmbën nga rrëshqitja ndërsa vraponi.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës

• tabani prej gome

• tabani i mesëm i shkumëzuar

• Kodi i artikullit: CU3517-006

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do të sjellin stabilitet dhe rehati në çdo hap tuajin.

Ato janë të dizajnuara kryesisht për vrapim në distanca të shkurtra, por janë gjithashtu të përshtatshme për aktivitete të tjera rekreative.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë dhe lejon rrjedhje më të mirë të ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron një bazë të qëndrueshme dhe mbron këmbën nga rrëshqitja ndërsa vraponi.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës

• tabani prej gome

• tabani i mesëm i shkumëzuar

• Kodi i artikullit: CU3517-006

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CI9923-001
20.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
29.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CZ5631-102
Atletet për meshkuj Nike Reposto janë frymëzuar nga atletet për vrapim...
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-004
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CW3411-006
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Ndihmë