Nike Downshifter 11
Nike Downshifter 11
Nike Downshifter 11
Nike Downshifter 11
Nike Downshifter 11
Nike Downshifter 11
Nike Downshifter 11
Nike Downshifter 11
Kodi i artikullit: CZ3949-001
Nike

Nike Downshifter 11

Kodi i artikullit: CZ3949-001
Nike Downshifter 11 GS janë atlete për fëmijë që u sigurojnë fëmijëve tuaj stabilitet dhe rehati maksimale..
8.300 LEK
8.300 LEK
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.100 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 36
  • 38.5
  • 37.5
  • 38
  • 40
  • 39
  • 36.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Downshifter 11 GS janë atlete për fëmijë që u sigurojnë fëmijëve tuaj stabilitet dhe rehati maksimale.

Këmba e tyre mbetet e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhjeve elastike të këpucëve dhe përforcimeve shtesë anësore.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë ultra e lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Pjesa e gomës siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën.

Specifikim:

• Material i lehtë, rrjetë në pjesën e sipërme

• Ngjyra: e zezë. E bardhë

• Kodi i artikullit: CZ3949-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Brand Nike
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FD6058-102
9.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.400 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8558-409
5.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
6.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DX7615-602
6.400 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.500 LEK
Shtoni në shportë
Nike Downshifter 11
Atlete
Nike Downshifter 11