TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU3517-004)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 7.5 40.5 25.5
  • 10.5 44.5 28.5
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
  • 9 42.5 27
  • 10 44 28
  • 8.5 42 26.5
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do të sjellin stabilitet dhe rehati në çdo hap tuajin. Ato janë të dizajnuara kryesisht për vrapim në distanca të shkurtra, por janë gjithashtu të përshtatshme për aktivitete të tjera rekreative. Detaje

Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do të sjellin stabilitet dhe rehati në çdo hap tuajin.

Ato janë të dizajnuara kryesisht për vrapim në distanca të shkurtra, por janë gjithashtu të përshtatshme për aktivitete të tjera rekreative.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë dhe lejon rrjedhje më të mirë të ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron një bazë të qëndrueshme dhe mbron këmbën nga rrëshqitja ndërsa vraponi.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës

• tabani prej gome

• tabani i mesëm i shkumëzuar

• Kodi i artikullit: CU3517-004

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RUN SWIFT
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
7" 40.5 25.5
10" 44.5 28.5
8 41 26
9" 43 27.5
9 42.5 27
10 44 28
8" 42 26.5
11" 45.5 29.5
12 46 30

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do të sjellin stabilitet dhe rehati në çdo hap tuajin.

Ato janë të dizajnuara kryesisht për vrapim në distanca të shkurtra, por janë gjithashtu të përshtatshme për aktivitete të tjera rekreative.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë dhe lejon rrjedhje më të mirë të ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm siguron një bazë të qëndrueshme dhe mbron këmbën nga rrëshqitja ndërsa vraponi.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës

• tabani prej gome

• tabani i mesëm i shkumëzuar

• Kodi i artikullit: CU3517-004

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RUN SWIFT
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
7" 40.5 25.5
10" 44.5 28.5
8 41 26
9" 43 27.5
9 42.5 27
10 44 28
8" 42 26.5
11" 45.5 29.5
12 46 30

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-600
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA1105-010
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-003
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-004
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë