TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
adidas Atlete GALAXY 5
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(G55778)
adidas

adidas Atlete GALAXY 5

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6 39 1/3 24.2
  • 5 38 23.3
  • 6- 40 24.6
  • 4 36 2/3 22.5
  • Univerzalno *
  • 3- 36 22.1
  • 7 40 2/3 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për femra adidas GALAXY 5 ju ofrojnë mbështetje për të dhënë maksimumin tuaj në pistë. Pavarësisht nga largësia, këto atlete mbështesin çdo përpjekje tuajin. Shtresa Cloudfoam në mes ju jep mbështetje dhe një ndjenjë butësie, gjë që ju jep një nxitje për të vrapuar më shumë. Të kombinuara me shollë në formë OrthoLite®, këto atlete ju ofrojnë rehati dhe komoditet superior. Pjesa e sipërme është e përbërë nga material rrjetë që ajroset dhe lejon ajrin të kalojë dhe e bën atleten jashtëzakonisht të lehtë. Atletet ngjiten mirë në terrene të ndryshme, stabilizojnë lëvizjen dhe minimizon mundësinë e lëndimeve. Vishni adidas GALAXY 5 atlete vrapimi për femra dhe ndihuni rehat. Specifikim: • Atlete për femra • Profil i cekët • Pjesa e sipërme: material rrjetë • OrthoLite® • Shtresa Cloudfoam • Ngjyra: e bardhë .
Detaje

Atletet për femra adidas GALAXY 5 ju ofrojnë mbështetje për të dhënë maksimumin tuaj në pistë. Pavarësisht nga largësia, këto atlete mbështesin çdo përpjekje tuajin. Shtresa Cloudfoam në mes ju jep mbështetje dhe një ndjenjë butësie, gjë që ju jep një nxitje për të vrapuar më shumë. Të kombinuara me shollë në formë OrthoLite®, këto atlete ju ofrojnë rehati dhe komoditet superior. Pjesa e sipërme është e përbërë nga material rrjetë që ajroset dhe lejon ajrin të kalojë dhe e bën atleten jashtëzakonisht të lehtë. Atletet ngjiten mirë në terrene të ndryshme, stabilizojnë lëvizjen dhe minimizon mundësinë e lëndimeve. Vishni adidas GALAXY 5 atlete vrapimi për femra dhe ndihuni rehat.

Specifikim:

• Atlete për femra

• Profil i cekët

• Pjesa e sipërme: material rrjetë

• OrthoLite®

• Shtresa Cloudfoam

• Ngjyra: e bardhë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
5 38 23.3
6- 40 24.6
4 36 2/3 22.5
Univerzalno
3- 36 22.1
7 40 2/3 25
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë