TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
adidas Atlete DURAMO SL
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GV7125)
adidas

adidas Atlete DURAMO SL

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7 40 2/3 25
 • 8 42 25.9
 • 10- 45 1/3 28
 • 9- 44 27.1
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9 43 1/3 26.7
 • 11 46 28.4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas DURAMO SL janë atlete për meshkuj për vrapim që janë gjithashtu të përshtatshme për lloje të tjera të stërvijes në palestër ose jashtë. Ato janë shumë të lehta, të rehatshme dhe sigurojnë komoditet të gjithanshëm. Karakterizohen nga një pjesë e sipërme rrjetë e qëndrueshme që sjell ajrosje gjatë ditëve të ngrohta. Detajet moderne sjellin elegancën në stilin tuaj sportiv. Tabani prej gome ju jep një bazë të qëndrueshme dhe mbron këmbën tuaj nga rrëshqitja, ndërsa teknologjia Lightmotion e tabanit të mesit ju jep komoditet në çdo hap. Falë shtresës OrthoLite®, ju do të shijoni komoditet të përsosur dhe performancë të lartë. Nëse diversiteti ju motivon dhe zgjon dëshirën shtesë për stërvitje, këto atlete për meshkuj janë zgjedhja e duhur për ju. Specifikim: Atlete për meshkuj për vrapim Pjesa e sipërme rrjetë Tabani prej gome OrthoLite® Kodi i artikullit: GV7125 .
Detaje

adidas DURAMO SL janë atlete për meshkuj për vrapim që janë gjithashtu të përshtatshme për lloje të tjera të stërvijes në palestër ose jashtë.

Ato janë shumë të lehta, të rehatshme dhe sigurojnë komoditet të gjithanshëm.

Karakterizohen nga një pjesë e sipërme rrjetë e qëndrueshme që sjell ajrosje gjatë ditëve të ngrohta.

Detajet moderne sjellin elegancën në stilin tuaj sportiv.

Tabani prej gome ju jep një bazë të qëndrueshme dhe mbron këmbën tuaj nga rrëshqitja, ndërsa teknologjia Lightmotion e tabanit të mesit ju jep komoditet në çdo hap.

Falë shtresës OrthoLite®, ju do të shijoni komoditet të përsosur dhe performancë të lartë.

Nëse diversiteti ju motivon dhe zgjon dëshirën shtesë për stërvitje, këto atlete për meshkuj janë zgjedhja e duhur për ju.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj për vrapim
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Tabani prej gome
 • OrthoLite®
 • Kodi i artikullit: GV7125
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
9 43 1/3 26.7
11 46 28.4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas DURAMO SL janë atlete për meshkuj për vrapim që janë gjithashtu të përshtatshme për lloje të tjera të stërvijes në palestër ose jashtë.

Ato janë shumë të lehta, të rehatshme dhe sigurojnë komoditet të gjithanshëm.

Karakterizohen nga një pjesë e sipërme rrjetë e qëndrueshme që sjell ajrosje gjatë ditëve të ngrohta.

Detajet moderne sjellin elegancën në stilin tuaj sportiv.

Tabani prej gome ju jep një bazë të qëndrueshme dhe mbron këmbën tuaj nga rrëshqitja, ndërsa teknologjia Lightmotion e tabanit të mesit ju jep komoditet në çdo hap.

Falë shtresës OrthoLite®, ju do të shijoni komoditet të përsosur dhe performancë të lartë.

Nëse diversiteti ju motivon dhe zgjon dëshirën shtesë për stërvitje, këto atlete për meshkuj janë zgjedhja e duhur për ju.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj për vrapim
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Tabani prej gome
 • OrthoLite®
 • Kodi i artikullit: GV7125
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
9 43 1/3 26.7
11 46 28.4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë