TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24042)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10K 28 16.6
  • 1 33 20
  • 2- 35 21.2
  • 11K 29 17.4
  • 12-K 31 18.7
  • 11-K 30 17.8
  • 13-K 32 19.5
  • 2 34 20.8
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex të krijuara për fëmijët që janë gjithmonë në lëvizje. Shiritat ngjitës të gjerë rregullojnë këmbën e fëmijës dhe lejojnë heqjen e lehtë dhe të shpejtë. Të dizajnuara për të gjitha aktivitetet e përditshme, këto atlete kanë një taban të fortë gome që ngjitet mirë në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme. Me material tekstili të butë dhe pjesë të përbëra prej lëkure sintetike të lëmuar, pjesa e sipërme është e rehatshme dhe shumë e qëndrueshme. Tre vijat klasike në një ngjyrë të kundërt theksojnë vërtetësinë e stilit adidas dhe u japin atyre një pamje sportiv. Specifikim: • Sipërfaqja sintetike dhe prej lëkure • Ngjyra: e zezë, e bardhë .
Detaje

adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex të krijuara për fëmijët që janë gjithmonë në lëvizje.

Shiritat ngjitës të gjerë rregullojnë këmbën e fëmijës dhe lejojnë heqjen e lehtë dhe të shpejtë. Të dizajnuara për të gjitha aktivitetet e përditshme, këto atlete kanë një taban të fortë gome që ngjitet mirë në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme.

Me material tekstili të butë dhe pjesë të përbëra prej lëkure sintetike të lëmuar, pjesa e sipërme është e rehatshme dhe shumë e qëndrueshme.

Tre vijat klasike në një ngjyrë të kundërt theksojnë vërtetësinë e stilit adidas dhe u japin atyre një pamje sportiv.

Specifikim:

• Sipërfaqja sintetike dhe prej lëkure

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10K 28 16.6
1 33 20
2- 35 21.2
11K 29 17.4
12-K 31 18.7
11-K 30 17.8
13-K 32 19.5
2 34 20.8
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex të krijuara për fëmijët që janë gjithmonë në lëvizje.

Shiritat ngjitës të gjerë rregullojnë këmbën e fëmijës dhe lejojnë heqjen e lehtë dhe të shpejtë. Të dizajnuara për të gjitha aktivitetet e përditshme, këto atlete kanë një taban të fortë gome që ngjitet mirë në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme.

Me material tekstili të butë dhe pjesë të përbëra prej lëkure sintetike të lëmuar, pjesa e sipërme është e rehatshme dhe shumë e qëndrueshme.

Tre vijat klasike në një ngjyrë të kundërt theksojnë vërtetësinë e stilit adidas dhe u japin atyre një pamje sportiv.

Specifikim:

• Sipërfaqja sintetike dhe prej lëkure

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10K 28 16.6
1 33 20
2- 35 21.2
11K 29 17.4
12-K 31 18.7
11-K 30 17.8
13-K 32 19.5
2 34 20.8
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ7418
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ7435
adidas RUNFALCON 2.0 C janë atlete për fëmijë unisex të destinuar...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV9817
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Ndihmë