TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF
Atlete futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA1192-107)
NIKE

NIKE Atlete REACT LEGEND 9 PRO TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
16.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.500 LEK
Çmimi me zbritje
13.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NIKE REACT LEGEND 8 PRO ICN janë këpucët më të mira të futbollit. Pjesa e sipërme me teksturë diamanti është e përbërë nga lëkur e butë e cila ju jep mundësinë për kontroll të përsosur të topit. Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme e atleteve ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë. Cilësia e lartë shoqërohet me dizajn të lartë. Këto atlete janë krijuar për futboll dhe vepra artizanale në terren. Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin. SPECIFIKIM PRODUKTI: • I destinuar për lojëra në ambiente të mbyllura • Kodi i artikullit: DA1192-107 .
Detaje

NIKE REACT LEGEND 8 PRO ICN janë këpucët më të mira të futbollit.

Pjesa e sipërme me teksturë diamanti është e përbërë nga lëkur e butë e cila ju jep mundësinë për kontroll të përsosur të topit.

Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme e atleteve ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë.

Cilësia e lartë shoqërohet me dizajn të lartë.

Këto atlete janë krijuar për futboll dhe vepra artizanale në terren.

Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• I destinuar për lojëra në ambiente të mbyllura

• Kodi i artikullit: DA1192-107

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

NIKE REACT LEGEND 8 PRO ICN janë këpucët më të mira të futbollit.

Pjesa e sipërme me teksturë diamanti është e përbërë nga lëkur e butë e cila ju jep mundësinë për kontroll të përsosur të topit.

Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme e atleteve ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë.

Cilësia e lartë shoqërohet me dizajn të lartë.

Këto atlete janë krijuar për futboll dhe vepra artizanale në terren.

Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• I destinuar për lojëra në ambiente të mbyllura

• Kodi i artikullit: DA1192-107

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
8" 42 26.5
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë