TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11
Atlete për stërvitje për femra
Kodi i artikullit:
(DA1349-100)
NIKE

NIKE Atlete W NIKE RENEW IN-SEASON TR 11

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
10.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 36.5 23
  • 8 39 25
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
8 39 25
7" 38.5 24.5
8" 40 25.5
6" 37.5 23.5
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
8 39 25
7" 38.5 24.5
8" 40 25.5
6" 37.5 23.5
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë