TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete VAPOR 14 CLUB TF
Atlete futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CV0985-760)
NIKE

NIKE Atlete VAPOR 14 CLUB TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 7 40 25
  • 10.5 44.5 28.5
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 9 42.5 27
  • 11 45 29
  • 7.5 40.5 25.5
  • 12 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli nga linja Mercurial. Mercurial Vapor 14 shkon një hap më tej me risi dhe sjell më shumë cilësi. Qëlimi është tërheqja më e mirë në terrene me bar artificial. Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të shkëlqyer, kështu që do të ndiheni rehat ndërkohë që luani ose stërviteni. Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë. Nike Sport Resarch Lab analizoi lëvizjen e lojtarëve në hulumtimin e tij, dhe bazuar në ato të dhëna, u dizenjua një taban gome me kunja të vegjël, i cili mundëson lëvizje më të lehtë dhe më të mirë  gjatë lojës. Këto atlete janë krijuar për futboll. Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin. SPECIFIKIM PRODUKTI: • Pjesa e sipërme: materiale sintetike • Krijuar për të luajtur në fusha me bar artificial • Kodi i artikullit: CV0985-760 .
Detaje

Nike MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli nga linja Mercurial.

Mercurial Vapor 14 shkon një hap më tej me risi dhe sjell më shumë cilësi.

Qëlimi është tërheqja më e mirë në terrene me bar artificial.

Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të shkëlqyer, kështu që do të ndiheni rehat ndërkohë që luani ose stërviteni.

Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë.

Nike Sport Resarch Lab analizoi lëvizjen e lojtarëve në hulumtimin e tij, dhe bazuar në ato të dhëna, u dizenjua një taban gome me kunja të vegjël, i cili mundëson lëvizje më të lehtë dhe më të mirë  gjatë lojës.

Këto atlete janë krijuar për futboll.

Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike

• Krijuar për të luajtur në fusha me bar artificial

• Kodi i artikullit: CV0985-760

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
8" 42 26.5
7 40 25
10" 44.5 28.5
10 44 28
9" 43 27.5
9 42.5 27
11 45 29
7" 40.5 25.5
12 46 30

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli nga linja Mercurial.

Mercurial Vapor 14 shkon një hap më tej me risi dhe sjell më shumë cilësi.

Qëlimi është tërheqja më e mirë në terrene me bar artificial.

Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të shkëlqyer, kështu që do të ndiheni rehat ndërkohë që luani ose stërviteni.

Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë.

Nike Sport Resarch Lab analizoi lëvizjen e lojtarëve në hulumtimin e tij, dhe bazuar në ato të dhëna, u dizenjua një taban gome me kunja të vegjël, i cili mundëson lëvizje më të lehtë dhe më të mirë  gjatë lojës.

Këto atlete janë krijuar për futboll.

Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike

• Krijuar për të luajtur në fusha me bar artificial

• Kodi i artikullit: CV0985-760

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
8" 42 26.5
7 40 25
10" 44.5 28.5
10 44 28
9" 43 27.5
9 42.5 27
11 45 29
7" 40.5 25.5
12 46 30

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë