TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(749794-001)
NIKE

NIKE Produkte NIKE MD RUNNER 2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 9.5 43 27.5
  • 9 42.5 27
  • 7.5 40.5 25.5
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 8 41 26
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU4151-001
12.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
13.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH2987-100
8.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU4151-102
12.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
13.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CK7583-006
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Ndihmë