TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CU3528-102)
NIKE

NIKE Atlete W NIKE RUN SWIFT 2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6 36.5 23
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 7 38 24
  • 6.5 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5
7 38 24
6" 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5
7 38 24
6" 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë