TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CT3839-100)
NIKE

NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 6Y 38.5 24
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 3.5Y 35.5 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike AIR FORCE 1 janë atlete për fëmijë nga linja e famshme AIR FORCE. Dizajni i mirënjohur sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është prej lëkure natyrale dhe sintetike. Cilësia e saj siguron qarkullim optimal të ajrit. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajni inovativ i markës Swosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Teknologjia e ajrit siguron rehati të jashtëzakonshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që i doni modelet e Forcave Ajrore dhe veshjet e stilit urban.   SPECIFIKIM PRODUKTI: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërm: lëkurë, sintetikë, tekstile Tabani i gomës dhe teknologjia Air .
Detaje

Nike AIR FORCE 1 janë atlete për fëmijë nga linja e famshme AIR FORCE. Dizajni i mirënjohur sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është prej lëkure natyrale dhe sintetike. Cilësia e saj siguron qarkullim optimal të ajrit. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajni inovativ i markës Swosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Teknologjia e ajrit siguron rehati të jashtëzakonshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që i doni modelet e Forcave Ajrore dhe veshjet e stilit urban.

 

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërm: lëkurë, sintetikë, tekstile
 • Tabani i gomës dhe teknologjia Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike AIR FORCE 1 janë atlete për fëmijë nga linja e famshme AIR FORCE. Dizajni i mirënjohur sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është prej lëkure natyrale dhe sintetike. Cilësia e saj siguron qarkullim optimal të ajrit. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajni inovativ i markës Swosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Teknologjia e ajrit siguron rehati të jashtëzakonshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që i doni modelet e Forcave Ajrore dhe veshjet e stilit urban.

 

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërm: lëkurë, sintetikë, tekstile
 • Tabani i gomës dhe teknologjia Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD0609-014
13.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8511-002
16.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
22.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
7.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.200 LEK
Ndihmë